3D mudeli printimise failid

3D mudeli printimise failid.

 

 

3D mudeli printimise failid me loome CAD keskkonnas vastavalt Tellija eskiisile. 3D printimine annab igaühele võimaluse valmistada või lasta valmistada erinevaid mudeleid vastavalt vajadusele või soovile. Teie idee meie teostus. See on fantastiline protsess nii praktilistele kui loomingulistele inimestele, kes soovivad oma kujutlusvõimest soovitud mudeli saamiseks. 3D printimine võimaldab sel viisil paljudel inimestel oma loomingut toota ja müüa. Detaili valmistamine jäljendab bioloogilist kihilist protsessi, lisades materjali kihi haaval, et luua vajaminev detail. 3D printeritega saate toota funktsionaalseid kujundeid, samal ajal kulub vähem materjali kui traditsioonilisel tootmismeetodil.

 

 

3D Printimine etappidena.

 

 

3D printimine toimub tavaliselt kolmes etapis. Esimene samm hõlmab objekti mudeli kujundamist CAD paketis. Teine samm hõlmab objekti ehitamist 3D printeriga. Kolmas samm koosneb viimistlemisest, kus tehakse viimane lihv. Lisand tootmine 3D mudeli printimise kujul on järsult vähendanud aega ja raha, mis kulub väikese tootepartii või isegi koostu jaoks ühe detaili tootmiseks. Tehnoloogiliselt on ka metallosade prototüübid saadaval ka 3D printimise  kaudu. Erinevatest plastidest tootmine on jällegi palju odavam. See on kiirete prototüüpide valmistamise peamine eesmärk. Saate lühikese aja jooksul katsetada mitmesuguseid lahendusi, et kiirendada oma tootearendust valmistoote suunas, mis on usaldusväärne.

 

 

Toote testimine.

 

 

Kuna tegemist on tootmisvaldkonnaga seotud teenusega on see praegu turu fookuses. Vaatamata sellele, et suurim segment on harrastajad, saavad erinevad ettevõtted 3D printimisest mitmel viisil kõige rohkem kasu. Esiteks annab 3D printimine ettevõtetele võimaluse teha ettevõttesisest testimis oluliselt odavamalt. Testimine kehtib nii disaini kui ka funktsionaalsuse kohta. Esimene võimaldab paremini mõista mõõtmeid tegelikkuses. Viimane võimaldab katsetada osi reaalsetes tingimustes. See annab ka võimaluse mass-, või seeria toomiseks teha otsuse kulude optimeerimiseks.

 

 

Levinumad failitüübid.

 

 

Kõige levinum 3D mudeli printimise faili tüüp STL vorming, mis kasutab pindade määratlemiseks kolmnurkade võrku. OBJ vorming jällegi suudab kodeerida siledamaid pindu vähemate plaatidega. Lisaks on kasutusel ka AMF ja 3MF printimise failid milledel kõigil on omad miinused ja plussid nagu kõigil muudel kasutusel olevatel failitüüpidel üldiselt. Kasutada vastavalt võimalusele ja vajadusele. Sama kehtib ka kasutatavate materjalide puhul.

Küsi pakkumist